• Konopné hnízdečko 02
  K dispozici
  [0398] Lněné hnízdečko

  Uložte svůj mobil do obalu zhotoveného z kombinovaných látek (režná zelená tkanina s designovou bavlněnou látkou a vzdušným šifonem přidržujícím telefon v obalu), s novým originálním způsobem ochranny - přiklapnutím ochranného štítu z boku na vrchní stranu mobilu.

  Uložte svůj mobil do obalu zhotoveného z kombinovaných látek (režná zelená tkanina s...

  Uložte svůj mobil do obalu zhotoveného z kombinovaných látek (režná zelená tkanina s designovou bavlněnou látkou a vzdušným šifonem přidržujícím telefon v obalu), s novým...

 • LASKA_taska
  [LASKA_taska] LASKA_taska

  Oranžová polyesterová taška s potiskem. Čtyřbarevný potisk tlapek a stop nejrůznějších zvířat je obklopen kruhem tvořeným větou "Láska stačí" v mnoha jazycích.

  Oranžová polyesterová taška s potiskem. Čtyřbarevný potisk tlapek a stop nejrůznějších...

  Oranžová polyesterová taška s potiskem. Čtyřbarevný potisk tlapek a stop nejrůznějších zvířat je obklopen kruhem tvořeným větou "Láska stačí" v mnoha jazycích.

 • Konopné hnízdečko
  K dispozici
  [0330] Konopné hnízdečko

  Uložte svůj mobil do hnízda zhotoveného z kombinovaných látek (režná zelená tkanina s režnou konopnou látkou a vzdušnou látkou přidržující telefon v obalu), s novým originálním způsobem ochranny - přiklapnutím ochranného štítu z boku na vrchní stranu mobilu.

  Uložte svůj mobil do hnízda zhotoveného z kombinovaných látek (režná zelená tkanina s...

  Uložte svůj mobil do hnízda zhotoveného z kombinovaných látek (režná zelená tkanina s režnou konopnou látkou a vzdušnou látkou přidržující telefon v obalu), s novým originálním...

O nás

Informace o Silver Knight a používání ochranných obalů pro mobilní telefony

Odstiňující obal SilverKnight 

SilverKnight,  Zdeněk Dlouhý,  Pohoří 7, 512 51 Stružinec, IČ: 74389980  Tel.: 605 016 460,  info@silverknight.cz