Doprava a doručení

Vaše balení zásilky

Balíčky jsou obvykle odeslány do 2 dnů po obdržení platby a jsou většinou dodávány prostřednictvím České pošty.

Přepravní poplatky zahrnují manipulaci a balné, jakož i náklady na poštovné. Manipulační poplatky jsou stanoveny tak, že dopravní poplatky se liší v závislosti na celkové hmotnosti zásilky. Doporučujeme vám seskupit položky v jedné objednávce. 

Obaly jsou dostatečně dimenzovány a Vaše zboží je dobře chráněno.

Dopravné

Nejčastější způsob zasílání: Česká pošta, doporučená zásilka (běžné pojištění):

do 500 g ............................... 45,- Kč

od 500 - 1000 g ................. 55,- Kč

V případě Vašeho zájmu o jiný způsob dodání nás neváhejte kontaktovat - budeme se snažit najít optimální řešení Vašich přání a požadavků k všeobecné spokojenosti.

Platební podmínky

Máte několik možností, jak zakoupit zboží - buď si zboží objednat a nechat poslat na dobírku,                           anebo použít levnější způsob zaplacení zboží a to je platba předem - v tomto případě Vám zboží připravené k odeslání zašleme v okamžiku připsání Vaší platby na náš účet.                                                                              V takovém případě použijte následující bankovní spojení:

Název banky: ČSOB  Účet číslo: 238962066  Kód banky: 0300                                                                Variabilní symbol: Vaše jméno anebo číslo objednávky