SilverKnight

obal (či taštička) na mobilní telefon odstiňující elektromagnetické záření

Obsahuje uvnitř všitou patentovanou textilii s vynikajícími vlastnostmi stínění. Je založena na speciálně zpracované tkanině s podílem stříbrných vláken (20% vláken tvoří čisté stříbro). Výsledný materiál má hodnotu účinnosti stínění více než 99,99 % před elektromagnetickým zářením.  Tato mimořádně vysoká schopnost odstínění použité tkaniny byla potvrzena mimo jiné laboratoří na univerzitě v Mnichově. 

V odstíněné vnitřní kapse SilverKnight se mobilní telefon většinou stane nedostupným už při užití jedné vrstvy stříbné tkaniny a během několika sekund "zmizí" ze sítě. Tuto funkci lze použít mimo jiné při krátkodobé potřebě „umrtvit mobilní telefon“ - například při návštěvě divadla, přednášky či třeba při důležitém rozhovoru či jednání apod. Při užití dvojité vrstvy vnitřní stříbrné tkaniny garantuje výrobce SilverKnight stoprocentní nedostupnost mobilního telefonu (prakticky se stává nedostupným pro elektromagnetický signál z nejbližšího vysílače). Není přitom nutné pokaždé telefon vypínat, zadávat PIN kód, atd. Na telefon se v tomto okamžiku není možné dovolat. Tento jednoduchý test prokazuje spolehlivost SilverKnight obalu.

Běžné používání ochranného obalu

Pro telefonování a při normálním pohotovostním režimu je mobil vložen do vnější kapsy tak, aby se ochranná vrstva nacházela mezi telefonem a hlavou. Směrem ven telefon odesílá a přijímá signál jako obvykle. Je velmi důležité si uvědomit, že pokud při telefonování nepoužíváte tento výrobek správně - nehovoříte skrze tuto ochrannou stříbrnou tkaninu - pak vám výrobek slouží minimálně. Tkanina je akusticky transparentní, probíhá obvyklá komunikace, ale velmi citlivé oblasti centrálního nervového systému jsou díky ochrannému obalu chráněny před mikrovlnným elektromagnetickým zářením.

Informační leták

Stáhněte si a vytiskněte náš informační leták o našich produktech (na vyžádání zašleme poštou). 

PDF verze ke stažení

informační leták

informační leták