V této sekci můžete nalézt nejnovější informace týkající se ochrany před elektromagnetickým zářením:

Nejnovější článek o možném škodlivém vlivu elektromagnetického záření především na teenagery:

Radiace z mobilu může radiace z mobilu muze zpusobit ztratu pameti u teenageru způsobit ztrátu paměti u teenagerů (30.7.2018)

WI-FI Problém, který nevidíme (časopis Šifra)

Pro němčináře - Pěkná "reklama" na vypnutí veřejnoprávní TV

Jak moc Vám září telefon do hlavy ? Přehled dle iDNES

Chytré telefony způsobují nadměrný stres ! Odborník Südhof

Newyorská společnost vyrábí trenýrky chránící varlata před radiací z mobilů
26.10.2014 05:56 NEW YORK – Mobilní telefony kolem sebe vyzařují škodlivé elektromagnetické vlny, které mohou narušovat tvorbu spermií. Když tak muž nosí tento přístroj v kapse u kalhot, jeho pohlavní žlázy dostávají větší dávku záření, takže se zhoršuje kvalita spermatu a muž přichází o plodnost. Společnost Belly Armor z newyorského Manhattanu však přichází s novinkou. Jsou to trenýrky RadiaShield
„Boxerky RadiaShield od společnosti Belly Armor, které mají v sobě tenkou vrstvu stříbra v oblasti rozkroku chránící malé plavce, slibují ochranu mužských pohlavních orgánů a udržení plodnosti,“ píše australský deník News.

Majitelé společnosti Belly Armor Aileeen Chenová a Michael Lam tvrdí, že se inspirovali studií Americké společnosti reprodukční medicíny z roku 2007, podle níž používání mobilních telefonů snižuje kvalitu spermatu.

„Muži většinou vůbec netuší, že strkat si mobil do kapsy uškodí jejich spermatu,“ dodává mluvčí společnosti Katherine Niefeldová s tím, že trenýrky s ochrannou vrstvou vyjdou na devětačtyřicet dolarů (asi tisíc korun). Na trhu jsou od 23. října.

Společnost Belly Armor vyrábí textilie chránící před radiací - vlnami z wifi, telefonů a dalších zařízení. Nabízí také speciální návleky na břicho pro těhotné maminky, které chtějí před škodlivými vlnami chránit své miminko.
Zdroj: Famous